TOP 3 programów do fakturowania on-line

Zapewne zakładając działalność gospodarczą zdałeś sobie sprawę, że przyda Ci się program do fakturowania . Jak dobrze wiemy dokumentowanie prowadzonej sprzedaży jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. W zależności od rodzaju działalności, jaką prowadzimy takim dowodem sprzedaży może być paragon, rachunek lub faktura Vat, czasem wystarczy ewidencja sprzedaży. Niemniej jednak w pewnym momencie w celu usprawnienia obiegu dokumentów, w tym fakturowania, warto byśmy zadbali o dedykowany do tego program.

Bardzo dobrym rozwiązaniem są wszelkie programy do fakturowania on-line, które pozwolą nam usprawnić prace lub nawet poprowadzą księgowość. Dzięki temu nie będziemy musieli od razu inwestować dużych kwot w programy do księgowości w naszej firmie. Tu pojawia się pytanie: Jaki program do fakturowania wybrać?

Fakturowanie online jest prostym i szybkim rozwiązaniem, dostępnych już od kilku złotych za miesiąc. Dlatego postanowiliśmy zebrać tzw. TOP 3 dostępnych w internecie programów do wystawiania faktur on.line.

Program do wystawiania faktur wfirma.pl pozwala na fakturowanie online już od kilku złotych miesięcznie. Dostępny mamy 30-dniowy okres darmowego użytkowania bez konieczności wykupienia abonamentu,by sprawdzić, czy program będzie odpowiadał naszym potrzebom. Podstawowy pakiet do obsługi firmy i fakturowania zagwarantuje nam Wystawianie faktur zwykłych, proform.

Przygotowywanie zamówień i ofert. Ponadto możemy wystawić także faktury zaliczkowe i końcowe dla dowolnej metody rozliczania VAT. Dokumentu wystawiamy z własnym logo oraz pieczęcią prewencyjną. Co najważniejsze program ten jest zgodny z aktualnymi przepisami RODO, oraz wszystkimi standardami bezpieczeństwa dla usług w chmurze. Nie ważne gdzie jesteś masz dostęp do swoich dokumentów za pomocą chmury.

Program online fakturownia.pl to program do faktur,pozwalający zaoszczędzić nam czas, jest optymalny w użytkowaniu co pozwala na efektywną pracę. Dodatkowo posiada darmową wersję, niestety tyczy się ona tylko osób wystawiających do 3 faktur miesięcznie, czyli odpowiednia jest co najwyżej dla początkujących firm. Za nielimitowane ilości faktur musimy już zapłacić wybierając w porównywarce pakietów wersję najbardziej nam odpowiadającą.

Program ifirma.pl oferuje nam fakturowanie za darmo do dziesięciu faktur miesięcznie. Jak w każdym w powyższych programów online możemy stworzyć plik JPK na potrzeby rozliczeń, pozwala nam na łatwe i szybkie wystawianie wszelkich faktur. Oczywiście program ten dostępny jest dla nas wszędzie.

Tak naprawdę najlepiej samemu przetestować, który z powyższych programów będzie nam najbardziej odpowiadał. Każdy z nich zagwarantuje nam bezpłatny okres „próbny” abyśmy mogli dokładnie zapoznać się z programem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here