Nazwa na Instagrama

Wybór nazwy użytkownika na Instagramie to bardzo ważny, ale trudny wybór! To pierwsza decyzja, którą podejmiesz, dołączając do Instagrama. To ona będzie definiować Twoje konto i na jej podstawie ludzie będą Cię szukać.

W tym artykule omówimy, jak wybrać najlepszą nazwę użytkownika na Instagramie, aby nie chcieć jej zmieniać! Chociaż Instagram ułatwia zmianę nazwy użytkownika, jeśli poczujesz taką potrzebę w przyszłości.

Dobra nazwa użytkownika może mieć duży wpływ na rozwój Twojego konta.

Najlepsze nazwy użytkowników na Instagramie

Chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą możliwą nazwę użytkownika Instagram dla swojego konta.

Twoja nazwa użytkownika musi być:

Łatwa do zapamiętania. Ludzie będą ją wpisywać, aby Cię wyszukać, więc upewnij się, że jest prosta i, jeśli to możliwe, łatwa do przeliterowania.
Dotyczy Twojego konta. Jeśli publikujesz zdjęcia wszystkich swoich ulubionych mięsnych potraw, nie wybieraj nazwy użytkownika, takiej jak @plantsarefriends.

Czysta. Nie wypełniaj swojej nazwy użytkownika przypadkowymi liczbami i podkreśleniami. Im ładniej wygląda w Twojej biografii, tym lepiej.

Oczywiście na Instagramie jest 800 milionów ludzi, więc pochwycono już wiele wspaniałych nazw użytkowników! Ale nie martw się, znajdziesz idealną nazwę użytkownika dla swojego konta. W najgorszym przypadku pomoże ci generator nazw na Instagrama.

Wskazówka: pojedyncze słowa, takie jak „inspirujący”, „podróżujący” lub „hipsterski”, będą już używane. Jednak łączenie dwóch słów, takich jak @hipsterandwild, nie jest jeszcze zajęte. Wybranie dwóch uzupełniających się słów daje większą szansę na znalezienie dostępnej nazwy użytkownika!

Jak uzyskać idealną nazwę użytkownika na Instagramie?

Zanim zdecydujesz się na nazwę użytkownika na Instagramie, musisz wiedzieć, jakie treści będziesz publikować na swoim kanale.

Jeśli jest to konto osobiste, którego będziesz używać do udostępniania treści znajomym i rodzinie, najlepiej po prostu użyć swojego imienia i nazwiska. Dzięki temu Twoi znajomi i rodzina mogą łatwo znaleźć Cię na Instagramie. Dlatego nie pisz źle swojego imienia i jeśli to możliwe, nie dodawaj dodatkowych liter. Jeśli Twoje imię jest już zajęte, spróbuj dodać drugie imię lub inicjał drugiego imienia.

Być może będziesz musiał dodać podkreślenie lub cyfry, ale to ostatnia deska ratunku, ponieważ wygląda tandetnie i niechlujnie.

Na przykład, jeśli masz na imię John Smith, a @JohnSmith jest już zajęte, spróbuj @JohnGSmith lub @JohnGraemeSmith. Baw się nazwami użytkowników, aż znajdziesz taką, która wygląda na przejrzystą i prostą na Twoim koncie osobistym.

Jeśli tworzysz konto na Instagramie w określonym celu, wypróbowanie odpowiedniej nazwy użytkownika to świetna zabawa! Zdecydowanie zrób listę i wymyśl kilka świetnych pomysłów. Podziel się nimi ze znajomymi i zobacz, co myślą!

Na przykład załóżmy, że tworzysz konto, aby publikować informacje o wszystkich swoich podróżach. Chcesz czegoś wyjątkowego. Nie chcesz kopiować tego, co ktoś już zrobił.
Najpierw napisz listę słów odnoszących się do podróży.

Gdy masz już listę powiązanych słów, wybierz ulubione. Lubię Voyage, Nomad i Backpacker, ponieważ są czymś innym, ale wciąż rozpoznawalnym jako związane z podróżowaniem.

Wskazówka: jeśli Twoje imię zaczyna się od litery z tej listy, połącz te dwa słowa, tworząc swoją nazwę użytkownika na Instagramie. Na przykład @Mileyismoving lub @RebekahRoams lub @NomadNicolas. To prawda, że ​​followersi kochają aliterację. To też jest łatwe do zapamiętania. – podpowiada ekspert z Polskielajki.pl

Jeśli nie chcesz lub nie możesz wprowadzić swojego imienia i nazwiska do nazwy użytkownika na Instagramie, wybierz jedno z tych słów i połącz je z przymiotnikiem. Na przykład @ConstantMovement lub @TheWholeWideWorld lub @WalkingMaps. Burza mózgów to podstawa!

Możesz też wziąć podróżnicze słowo i połączyć je z czymś zaskakującym, ale pasującym. Na przykład @mybarefootstory. Boso („bare”) to świetne słowo dla kogoś, kto jest wolny i jest w ruchu. Historia sugeruje, że Twoje konto na Instagramie będzie dokumentować Twoją podróż. Innym pomysłem jest coś w rodzaju @theadventureseason. Oczywiście słowo przygoda oznacza, że ​​jesteś kontem podróżującym. Sezon to niecodzienny wybór, ale tak naprawdę w tym przypadku sprawdza się bardzo dobrze! Każdy sezon to sezon przygodowy.

Czego nie robić przy wyborze nazwy użytkownika na Instagramie

Omówiliśmy, co zrobić, wybierając idealną nazwę użytkownika na Instagramie. Szybko omówimy, czego nie robić.

Nie przeliteruj tego źle! Uważaj na literówki. Z pewnością zrujnuje twoją estetykę. Jednak niektórzy ludzie celowo pisze źle. Zwykle dzieje się tak, ponieważ żądana nazwa użytkownika była już zajęta. Radzimy, aby nadal nie wpisywać błędnej nazwy użytkownika. Na przykład niektórzy ludzie mogą wybrać @theartofdaancing, ponieważ @theartofdancing jest już zajęty. Będzie to mylić ludzi i utrudniać znalezienie Ciebie.

Teraz, kiedy poznałes wskazówki na idealną nazwę użytkownika, zabierz się do dzieła i stwórz coś kreatywnego, podkreślającego w dobitny sposób Twoje konto na Instagramie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here