Aukcje poleasingowe sposobem na tańszy zakup dobrego sprzętu i maszyn

Aukcje poleasingowe cieszą się w ostatnich latach coraz większym uznaniem Polaków, a zainteresowanie nimi rośnie niemalże z miesiąca na miesiąc. Klienci firmowi i detaliczni dostrzegli wyraźnie, jak wiele zalet wiąże się z zakupem sprzętu budowlanego, maszyn czy samochodów pochodzących właśnie z leasingu.

Dlaczego stawiamy na pojazdy poleasingowe?

Zakup pojazdów i maszyn pochodzących z leasingu, to przede wszystkim pewność wysokiej klasy sprzętu otrzymanego w wyjątkowo dobrej cenie. Dla przykładu maszyny rolnicze poleasingowe czy maszyny budowlane są sprzętami prawie nowymi, o niskim stanie zużycia i wykorzystywanymi wcześniej przez dbające o nie firmy. Większość takich maszyn to pojazdy nowe, używane w okresie leasingu przez np 3-6 lat, a następnie wystawiane na aukcje leasingowe, do sprzedaży dla kolejnego właściciela. Maszyny te są serwisowane i to najczęściej w serwisach markowych, a wcześniej objęte były ubezpieczeniami AC, dzięki czemu mamy pewność ich wysokiego standardu.

Gdzie kupić pojazdy po leasingu?

Większość dobrych firm sprzedających maszyny poleasingowe umieszcza je w różnych serwisach internetowej sprzedaży, opracowanych właśnie dla tego rodzaju sprzętu. Są to modne i rozbudowane aukcje poleasingowe, jak np. https://www.klaravik.pl/, na których można od A do Z przejrzeć historię pojazdu, jego stan techniczny, przebieg, zużycie i oczywiście zapoznać się z ceną. Część sprzedawców oferuje ceny sztywne za odkupienie ich auta, ale i można trafić na oferty typowo aukcyjne, w których o ostatecznym koszcie decyduje zainteresowanie i podbijanie cen przez kolejnych kupujących. Tego rodzaju aukcje są nierzadko doskonałą okazją do upolowania maszyny rolniczej, budowlanej czy poleasingowej aparatury medycznej w rewelacyjnej cenie. Im mniej osób licytuje sprzęt w danym momencie, tym większa jest szansa na to, że kupi się go naprawdę tanio.

Serwisy aukcji poleasingowych dbają tu zarówno o bezpieczeństwo sprzedaży, jak i zakupu, tak by obie strony transakcji były z niej w pełni zadowolone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here