Dlaczego warto poświęcić czas produktom wydawnictwa Wiedza i Praktyka?

Internet jest świetnym źródłem informacji i użytecznym narzędziem w wielu zawodach. Mimo to, gdy profesjonaliści potrzebują mieć gwarancję co do rzetelności i jakości znajdywanych informacji, sięgają oni po literaturę fachową. W Polsce trudno o lepszych dostawców takiej literatury od wydawnictwa WIP. Ich publikacje są wysoce poważane w środowiskach profesjonalistów z licznych zawodów. Naturalnie, renoma tego wydawnictwa jest w pełni zasłużona i składa się na nią wiele czynników.

Ponad dwadzieścia lat funkcjonowania wydawnictwa WIP dowodem jego wartości

Przez dwadzieścia lat zaszły znaczące zmiany na świecie i kraju i każda firma, która zdołała przetrwać umie dostosowywać się do zmieniających się potrzeb rynku. Początki wydawnictwa miały miejsce w roku 1997, w którym wydano pierwszy bestseller wydawnictwa – „Poradnik Podatnika”. Był to jedynie pierwszy z wielu sukcesów firmy, która pod przewodnictwem swoich właścicieli — Romana Kruszewskiego, doc. dr Witolda Koniecznego oraz Normana Rentropa — zdołała osiągnąć pozycję jako jednego z liderów w zakresie dostarczania literatury fachowej dla szerokiego grona specjalistów.

Publikacje WIP zawsze dotyczą aktualnych przepisów i są wyjątkowo przystępne

Specjaliści zajmujący się księgowością i finansami chętnie korzystają z publikacji tego wydawnictwa właśnie z uwagi na pewność, że uzyskane z nich informacje będą aktualne. WIP oferuje również produkty dla fachowców z innych dziedzin. Dyrektorzy placówek oświaty, osoby związane z BHP, płacami, kadrami lub ubezpieczeniami społecznymi czy też zamówieniami publicznymi — dla wszystkich z nich znajdą się użyteczne i wartościowe publikacje w ofercie wydawnictwa Wiedza i Praktyka. Oprócz literatury fachowej firma oferuje jednocześnie rozmaite szkolenia, które przeznaczone są dla specjalistów, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje.

Wydawnictwo WIP może pochwalić się licznymi nagrodami

W roku 2017 firma została utytułowana e-Gazelą Biznesu za dynamiczny rozwój oraz bycie liderem w dziedzinie e-handlu. Wynika to z faktu, że wydawnictwo WIP wykorzystuje najnowocześniejsze technologie tak, aby, jak najlepiej wychodzić naprzeciwko potrzebom swoich czytelników. Oprócz tego firma otrzymała liczne certyfikaty świadczące o jej rzetelności jako partnera dla innych organizacji. Wydawnictwo WIP spotkały się z uznaniem Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, które nagrodziło je godłem Firmy Szkoleniowej Roku 2017 za wysoką innowacyjność oraz atrakcyjność oferowanych przez nie kompleksowych szkoleń. Są to jedynie niektóre z wyróżnień znajdujących się na koncie tego przedsiębiorstwa, jednak jasno wskazują, że wydawnictwo Wiedza i Praktyka jest profesjonalistą w zakresie literatury fachowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here