wow gift

Pandemia i wynikające z niej obostrzenia stworzyły nowe, bardzo trudne środowisko dla wszystkich polskich przedsiębiorców. Odbiło się to również na wykorzystywanych przez nich programach lojalnościowych oraz motywacyjnych, które z dnia na dzień zaczęły tracić na skuteczności. Szybko jednak nadeszła odpowiedź ze strony specjalistów z Motivation Direct w postaci WOW Gift – systemu nagród i prezentów dostosowanego do nowych realiów.

Jak działa system nagród i prezentów WOW Gift?

Jedną z cech prawdziwej przedsiębiorczości jest umiejętność radzenia sobie w najtrudniejszych nawet warunkach. Z tego też powodu bardzo szybko po tym, jak kolejne obostrzenia zaczęły zmieniać sposób funkcjonowania wszystkich polskim marek i firm, specjaliści z Motication Direct rozpoczęli pracę na systemem nagród i prezentów przyznawanych w ramach programów lojalnościowych oraz motywacyjnych, dostosowanym do nowej rzeczywistości. Tak powstał WOW Gift, czyli rozwiązanie ograniczające do minimum kontakty personalne i pozwalające bezpiecznie kontynuować budowanie lojalności wobec marki, a także motywować jej pracowników.

WOW Gift to prosty system działający w oparciu o następującą procedurę:

  1. Ustalenie przez firmę puli pieniężnej przeznaczonej na nagrody
  2. Wygenerowanie listy indywidualnych kodów
  3. Ustalenie listy odbiorców tychże kodów
  4. Rozesłanie kodów do grupy odbiorców
  5. Weryfikacja kodu posiadanego przez odbiorcę i przyznanie dostępu do listy nagród
  6. Wybór nagrody przez odbiorcę i podanie adresu, pod jaki ma trafić
  7. Przekazanie nagrody odbiorcy.

Wszystko to dzieje się praktycznie bez obciążania firmy lub marki jakimikolwiek zadaniami, większością etapów zajmuje się sam operator systemu.

Dla kogo WOW Gift jest najlepszym rozwiązaniem?

WOW Gift to pomysł powstały z potrzeby chwili, można jednak przypuszczać, ze zostanie z nami na długo po tym, jak wszystko już wróci do normy. Jest rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym i pozwalających korzystać z programów lojalnościowych czy motywacyjnych praktycznie każdemu podmiotowi gospodarczemu, bez względu na jego wielkość czy ilość środków przeznaczonych na budowanie lojalności i motywowanie pracowników. Wysoki poziom personalizacji gwarantuje doskonałe dopasowanie do bardzo różnorodnych potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here