Transport szczególnie owoców i warzyw wymaga doskonałego przygotowania, gdyż jak powszechnie wiadomo mają one krótki termin przydatności do spożycia i aby zapewnić klientom dostęp do świeżych owoców i warzyw, transport musi być najwyższej jakości, zapewniając odpowiednie warunki przechowania, tak by owoce były jak najmniej obite i świeże, gdyż tylko takie są chętnie kupowane przez klientów szukających najlepszej jakości.

kontenery plastikowe Palox – spełniają rygorystyczne wymagania przetwórni warzyw i owoców

Kontenery plastikowe Palox używane do transportu zapewniając odpowiednią wentylację, pozwalają utrzymać świeżość warzyw i owoców na dłużej, co jest niezwykle ważne, w przypadku transportu do przetwórni warzyw i owoców. Muszą one spełniać rygorystyczne kryteria jakości, dlatego tylko najlepsze pojemniki wielkogabarytowe plastikowe, mogą zapewnić, że trafią one na produkcję, a nie na odpady. Szczególnie w firmach produkujących posiłki w słoiczkach dla dzieci istotny jest dowóz warzyw i owoców najwyższej jakości.

Najlepsze mrożonki dzięki dostarczeniu świeżych warzyw i owoców w kontenerach plastikowych Palox

Firmy przetwórstwa warzywnego i owocowego skupujące warzywa i owoce na mrożonki także wymagają przewożenia dostaw w odpowiednich warunkach i właściwie zabezpieczonych. Warzywa i owoce przeznaczone do mrożenia muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach i temperaturze zapewniających ich świeżość do momentu zamrożenia i próżniowego zamknięcia, tak aby żadne bakterie i grzyby się do nich nie dostały. Kontenery plastikowe Palox spełniają wszystkie rygorystyczne standardy stawiane przez firmy zajmujące się przetwórstwem warzyw i owoców.

Charakterystyka pojemników wielkogabarytowych Palox

Pojemniki wielkogabarytowe Palox – https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/bigbox-maxilog-i-maximus-alternatywa-dla-produktw-palox/ posiadają kółka z hamulcem, przez co zapewniają bezpieczeństwo ich eksploatacji na magazynie, a także ułatwiają pracę magazynierom i kierowcom wyładowującym towar z ciężarówek. Posiadają bardzo duże obciążenie. Można je stawiać jedne na drugich, przez co oszczędza się miejsce. Ich kształt pozwala na przenoszenie ich za pomocą wózków widłowych. Odpowiednią wentylację zapewniają otwory w ściankach. Kontenery występują w kolorach zielonym i czarnym.

Pojemniki wielkogabarytowe Palox z zamykaną pokrywą, nie posiadają otworów wentylacyjnych, mają pełne ścianki, dlatego nie mogą być używane do transportowania żywności. Sprawdzą się jednak w innych branżach przemysłowych, np. kosmetycznej, budowlanej, czy tekstylnej, czy też elektronicznej oraz ogrodnicza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here