Jak działa agencja pracy Workafford

Agencja pracy Workafford została stworzona dla osób, które pragną znaleźć dobrze płatną pracę poza granicami kraju. Dotyczy to nie tylko Polaków, którzy szukają pracy w krajach Europy Zachodniej, ale także obywateli Ukrainy, którzy chcą kontynuować karierę zawodową w Polsce. W dzisiejszym artykule podpowiemy Ci, na co możesz liczyć, kontaktując się z agencją pracy Workafford.

Na jakich rynkach działa Workafford?

Agencja pracy Workafford jest firmą o zasięgu międzynarodowym. Długa obecność na rynku pozwoliła agencji nawiązać wiele kontaktów z firmami na terenie całej Europy. Workafford działa przede wszystkim na rynku polskim. Oferując swoje usługi pracownikom z Europy Wschodniej, pomaga im znaleźć zatrudnienie w firmach działających na terenie Polski. Są to zarówno duże zakłady produkcyjne i przemysłowe, jak i przedsiębiorstwa o zasięgu lokalnym.

Oprócz Polski agencja Workafford działa prężnie na rynku pracy Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. Te kierunki są niezwykle popularne wśród Polaków, którzy decydują się na emigrację. W każdym z tych krajów zapotrzebowanie na pracowników jest trochę inne. W Niemczech i Holandii dobre warunki znajdą osoby bez kwalifikacji szukające pracy. Wielka Brytania stawia nieco większe wymagania i szuka pracowników o określonych specjalizacjach. Dobra znajomość europejskich rynków pracy pozwala odpowiednio ukierunkować kandydatów do pracy i jeszcze szybciej znaleźć im zatrudnienie

Jak przebiega ścieżka kariery w Workafford?

Ścieżka kariery z Workafford zaczyna się od wejścia na stronę internetową workafford.pl. Tam znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat szukania pracy oraz specyfiki poszczególnych rynków pracy. Przeczytasz także o zasadach działania agencji Workafford. Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę, to powinieneś skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Krótka informacja od Ciebie pozwoli nam nawiązać z Tobą pierwszy kontakt i uruchomić całą machinę. Po odebraniu wiadomości przydzielimy do Ciebie indywidualnego opiekuna. To z nim omówisz swoje mocne strony, doświadczenie, jakie zdobyłeś we wcześniejszej pracy oraz oczekiwania, jakie masz względem nowego zatrudnienia. Im lepiej poznamy Cię jako pracownika, tym szybciej będziemy w stanie znaleźć Twoją wymarzoną pracę za granicą.

Czekając na kontakt ze strony opiekuna, możesz także przejrzeć oferty pracy, które znajdują się na naszej stronie. Wchodząc na stronę https://workafford.pl/praca-za-granica/, zdobędziesz wiele ciekawych i praktycznych informacji dotyczących rynku pracy w poszczególnych krajach Europy Zachodniej.

Rozmowa z opiekunem pozwoli nam poznać Twoje mocne strony oraz oczekiwania. Dzięki temu łatwiej będzie nam znaleźć dla Ciebie zatrudnienie. Wspólnie ze swoim opiekunem ustalisz szczegóły oraz termin rozpoczęcia pracy. Masz obawy co do procedur, jakie będziesz musiał przejść? Workafford jasno przedstawi Ci kolejne kroki. Poprowadzimy Cię za rękę aż do momentu rozpoczęcia nowej pracy. Nie będziesz musiał przejmować się formalnościami i dokumentami. Zajmiemy się wszystkimi procedurami, dzięki czemu będziesz pracował w 100% legalnie.

Agencja pracy Workafford umożliwiła wielu osobom rozpoczęcie nowego etapu kariery zawodowej. Ty też możesz dołączyć do tego grona i wreszcie znaleźć pracę, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca pod względem zawodowym i finansowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here