palety drewniane

Sporą zaletą mieszkania w stolicy kraju jest dostęp do wielu firm kurierskich oferujących swoje usługi zarówno na terenie miasta, jak i całej Polski lub nawet innych państw. W przypadku kuriera zajmującego się przesyłką palet wybór może być nieco skromniejszy, jednak nadal nieporównywalnie większy niż w innych częściach kraju. Dowiedz się, jakie firmy w Warszawie mogą dostarczyć palety z towarem.

DHL

Niemiecka firma od kilkudziesięciu lat działa w branży kurierskiej i cieszy się ogromną popularnością na polskim rynku. DHL może pochwalić się jednymi z najniższych cen za dostawę palet w prawie każdej kategorii wagowej. Na dodatek maksymalna waga przesyłki może wynosić nawet 1000 kg, a paleta może dotrzeć pod wskazany adres już w ciągu 1-2 dni roboczych. Zamów kuriera w Warszawie do domu lub firmy, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nie będziesz musieć przejmować się przewozem towaru do punktu nadania przesyłek.

DPD

Kurier z Francji wkroczył do Polski już na początku lat 90. XX wieku. Obecnie firma doczekała się nawet własnej spółki zależnej, której siedziba znajduje się w Warszawie. W związku z tym to właśnie w tym mieście ma naprawdę wiele oddziałów, co z pewnością jest niemałą zaletą dla osób zamierzających wysłać palety. Firma jest w stanie dostarczyć towar o wadze do 700 kg i na terenie kraju może zrealizować taką usługę w dni robocze w 24-48 godzin. Klienci DPD mogą również liczyć na szereg usług dodatkowych czy też odbiór palet spod wskazanego adresu.

FedEx

Przedsiębiorstwo z amerykańskim rodowodem całkiem dobrze radzi sobie na polskim rynku. Kurier może wysłać palety do 1000 kg z Warszawy w niemal dowolne miejsce na świecie. W przypadku lokalnych dostaw na terenie kraju można ponadto liczyć na szybką realizację zlecenia. Przeważnie towar dociera do odbiorcy w czasie poniżej dwóch dni roboczych. Warszawskie oddziały znajdują się na obrzeżach aglomeracji, dlatego dobrym pomysłem może być zamówienie kuriera do domu lub firmy za pośrednictwem platformy logistycznej epaka.pl.

Erontrans

Choć Erontrans jest jednym z liderów polskiej branży logistycznej, to nie jest tak znany jak zagraniczne przedsiębiorstwa pokroju DHL czy też FedEx. Ma to w dużej mierze związek z tym, że polska firma z Pruszcza Gdańskiego specjalizuje się m.in. w przewozie przesyłek wielkogabarytowych, spedycji lotniczej czy też frachcie morskim. Kurier z Polski może pochwalić się bardzo konkurencyjnymi cenami i na dodatek oferuje również wysyłkę półpalet do 500 kg.

AmbroExpress

AmbroExpress jest firmą założoną w Polsce, a jej początki sięgają lat 90. ubiegłego wieku. Co ciekawe, przedsiębiorstwo z Wielkopolski specjalizuje się w przewozie paczek niestandardowych. W swojej ofercie ma także przesyłkę palet z Warszawy pod wskazany przez klienta adres. Ze strony operatora logistycznego epaka.pl można jednak dowiedzieć się, że atrakcyjna cenowo firma może w przetransportować jedynie palety o ładunku do 200 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here