hurtownia stomatologiczna

Postęp w sprzęcie dentystycznym zapewnia obecnie dentystom ogólnym i specjalistom nowe możliwości, które pozwalają na większą efektywność pracy, a jednocześnie zmniejszają obawy pacjenta. Narzędzia takie jak nowoczesny unit stomatologiczny znacznie ułatwiają codzienną pracę, a marki takie jak Planmeca prześcigają się w rozwiązaniach, które oferują swoim klientom. Spójrzmy na interesujące przykłady takiego sprzętu.

Szukając wyposażenia do gabinetu dentystycznego: https://e-store.koldental.com.pl/ – tutaj znajdziesz wszystko co niezbędne w korzystnych cenach (sklep specjalistyczny).

Stomatologia cyfrowa

Wycisk stomatologiczny, niezależnie od rodzaju – czy to Hydrogum, czy inne rozwiązanie – ma jeden wspólny cel: uchwycenie obrazu naturalnej anatomii pacjenta w celu odtworzenia uzupełnienia, które można umieścić, przywracając pacjentowi naturalną formę i funkcję.

Teraz można to zrobić cyfrowo, łącząc różne technologie (tomografia komputerowa, wyciski cyfrowe 3D, systemy CAD/CAM, a nawet drukarki 3D), aby zapewnić lepsze opcje leczenia, takie jak korona i most podczas jednej wizyty, protezy i proste implanty z niestandardowymi frezowanymi łączeniami. Każda praktyka może wybrać technologie pasujące do systemu, który uzna za najlepszy.

Sprzęt operacyjny

Dobrze jest mieć do dyspozycji sklep, który oferuje szeroką gamę sprzętu operacyjnego – odpowiadającego każdemu stylowi, każdemu budżetowi i każdemu celowi. Obejmuje to takie drobiazgi, jak kalka Hanel, ale też całe wyposażenie na miejscu – aż po szafki zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności. Nie można zapomnieć o kwestii oświetlenia. To wszystko musi być odpowiednio przemyślane w celu zwiększenia:

  • ergonomii,
  • komfortu pacjenta,
  • produktywności.

Narzędzia i sprzęt dentystyczny to także strefa sterylizacji. Przetwarzanie zużytych narzędzi i dostarczanie sterylnych narzędzi zgodnych z wymaganiami musi obrać najbardziej wydajną i bezpieczną możliwą metodę. Jeśli jest inaczej – to może wydłużyć harmonogram produkcji o kolejne godziny. Dobrze zaprojektowane centrum sterylizacji i wybrany do niego sprzęt powinny tworzyć bezpieczne środowisko dla pacjentów, członków zespołu i inwestycji w instrumenty.

Przedstawiciele ds. obsługi klienta w wybranej hurtowni mogą pomóc Ci w analizie systemu przetwarzania instrumentów i pokazać wiele opcji, dzięki którym ten obszar Twojej praktyki będzie zarówno opłacalny, jak i  będzie stanowić powód do dumy.

Pamiętaj też, że niezależnie od tego, czy inwestujesz w nowy sprzęt operatora, kupujesz praktykę, czy modernizujesz cyfrowy sprzęt rentgenowski, dobry sklep nie będzie miał oporu w tym, by pomagać Ci na każdym kroku. Takich partnerów dla swojej praktyki dentystycznej warto szukać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here