Dlaczego zamiast książek wolimy streszczenia?

0

Sondaże mówią jasno: Polacy czytają coraz mniej książek. Zagłębiając się w temat można stwierdzić więcej: Polacy w ogóle coraz mniej czytają. Czy czytanie książek staje się niemodne? Co więc czeka nas za kilka lat?

Jak oszczędzać aby nie stracić?

0

Wiele osób zgromadzone oszczędności przechowuje na rachunku osobistym. Jest to błąd, ponieważ takie konta zazwyczaj są słabo oprocentowane. Aby posiadany kapitał nie tracił na wartości, warto umieścić go w odpowiednich produktach. Eksperci radzą, że najlepiej jest urozmaicić portfel inwestycyjny wybierając różne formy lokowania oszczędności.

Czym jest outsourcing usług księgowych?

0

Outsourcing usług księgowych to idealne rozwiązanie dla firm, które nie posiadają własnej księgowości wewnętrznej. Usługa polega na powierzeniu sprawowania kontroli nad księgami rachunkowymi i podatkowymi podmiotowi świadczącemu usługi księgowe.

Dystrybutor do wody jako tani sposób na napoje dla pracowników

0

Konieczność zapewnienia pracownikom napojów, zwłaszcza chłodzących przy wysokich temperaturach, to wymóg, nakładany przez ustawodawcę na każdego pracodawcę. W wielu firmach sięga się po dystrybutor do wody, który pozwala na schłodzenie lub podgrzanie wody ze specjalnych pojemników do wybranej temperatury.

Pojemniki wielkogabarytowe Palox w przemyśle spożywczym i przetwórczym

0

Transport szczególnie owoców i warzyw wymaga doskonałego przygotowania, gdyż jak powszechnie wiadomo mają one krótki termin przydatności do spożycia i aby zapewnić klientom dostęp do świeżych owoców i warzyw, transport musi być najwyższej jakości, zapewniając odpowiednie warunki przechowania, tak by owoce były jak najmniej obite i świeże, gdyż tylko takie są chętnie kupowane przez klientów szukających najlepszej jakości.

Miasto, które dba o społeczność oraz środowisko

0

Zrównoważone zarządzanie jest coraz popularniejsze zarówno w biznesie, jak i jednostkach administracji publicznej czy organizacjach pozarządowych. Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna wychodzi naprzeciw dzisiejszym potrzebom, wprowadzając systemy w tym zakresie. Czego przykładem może być norma ISO 37001, która dotyczy działań antykorupcyjnych. 

Czy lista obecności w pracy jest obowiązkowa?

0

Lista obecności nie zawsze jest kartą ewidencji czasu pracy.

Bezpieczeństwo i jakość żywności potwierdza certyfikat ISO 22000

0

Międzynarodowa norma ISO 22000 wymaga zwiększania jakości, procesowego podejścia do zarządzania oraz rozpoznawania zagrożeń dla bezpieczeństwa żywności i opracowywania metod jego minimalizowania.

Co musisz wiedzieć o certyfikacji?

0

Certyfikacja przebiega w kilku etapach. Pierwszym krokiem jest oczywiście wdrożenie założeń danej normy w organizacji. Kiedy system już działa warto sprawdzić, czy wszystko zostało zaimplementowane poprawnie.

Czym kierować się podczas wynajmu biura?

0

Wynajem odpowiedniej powierzchni biurowej jest niezwykle ważny dla każdego przedsiębiorcy. Biuro jest nie tylko siedzibą firmy, ale także jej wizytówką, dlatego znalezienie właściwego miejsca powinno być decyzją starannie przemyślaną. Jakimi zasadami należy się kierować i na co zwracać szczególną uwagę szukając lokum przeznaczonego do stworzenia wymarzonego biura?

ZOBACZ TEŻ