WOW Gift, czyli sposób na programy lojalnościowe i motywacyjne w czasach pandemii

0
wow gift

Pandemia i wynikające z niej obostrzenia stworzyły nowe, bardzo trudne środowisko dla wszystkich polskich przedsiębiorców. Odbiło się to również na wykorzystywanych przez nich programach lojalnościowych oraz motywacyjnych, które z dnia na dzień zaczęły tracić na skuteczności. Szybko jednak nadeszła odpowiedź ze strony specjalistów z Motivation Direct w postaci WOW Gift – systemu nagród i prezentów dostosowanego do nowych realiów.

Jak działa system nagród i prezentów WOW Gift?

Jedną z cech prawdziwej przedsiębiorczości jest umiejętność radzenia sobie w najtrudniejszych nawet warunkach. Z tego też powodu bardzo szybko po tym, jak kolejne obostrzenia zaczęły zmieniać sposób funkcjonowania wszystkich polskim marek i firm, specjaliści z Motication Direct rozpoczęli pracę na systemem nagród i prezentów przyznawanych w ramach programów lojalnościowych oraz motywacyjnych, dostosowanym do nowej rzeczywistości. Tak powstał WOW Gift, czyli rozwiązanie ograniczające do minimum kontakty personalne i pozwalające bezpiecznie kontynuować budowanie lojalności wobec marki, a także motywować jej pracowników.

WOW Gift to prosty system działający w oparciu o następującą procedurę:

  1. Ustalenie przez firmę puli pieniężnej przeznaczonej na nagrody
  2. Wygenerowanie listy indywidualnych kodów
  3. Ustalenie listy odbiorców tychże kodów
  4. Rozesłanie kodów do grupy odbiorców
  5. Weryfikacja kodu posiadanego przez odbiorcę i przyznanie dostępu do listy nagród
  6. Wybór nagrody przez odbiorcę i podanie adresu, pod jaki ma trafić
  7. Przekazanie nagrody odbiorcy.

Wszystko to dzieje się praktycznie bez obciążania firmy lub marki jakimikolwiek zadaniami, większością etapów zajmuje się sam operator systemu.

Dla kogo WOW Gift jest najlepszym rozwiązaniem?

WOW Gift to pomysł powstały z potrzeby chwili, można jednak przypuszczać, ze zostanie z nami na długo po tym, jak wszystko już wróci do normy. Jest rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym i pozwalających korzystać z programów lojalnościowych czy motywacyjnych praktycznie każdemu podmiotowi gospodarczemu, bez względu na jego wielkość czy ilość środków przeznaczonych na budowanie lojalności i motywowanie pracowników. Wysoki poziom personalizacji gwarantuje doskonałe dopasowanie do bardzo różnorodnych potrzeb.

Inwestuj bezpiecznie w niepewnych czasach! Fundusze ETF

0
fundusze ETF

Czasy globalnej pandemii mogłyby się wydawać kiepskim momentem na inwestycje. Wiele firm znajduje się w trudnym położeniu, a rynki walutowe są bardziej niestabilne niż zazwyczaj. Z tego powodu warto postawić na bezpieczne inwestycje obarczone mniejszym ryzykiem i pozwalające na szybką dywersyfikację portfela. Takim aktywem są fundusze ETF. Sprawdź, co sprawia, że wielu ekspertów je poleca!

Nieruchomości na sprzedaż w Krakowie

0
Nieruchomości na sprzedaż Kraków

Nieruchomości na sprzedaż Kraków- to hasło, które szczególnie często na pewno wyszukują osoby chcące wejść w posiadanie nieruchomości w tym pięknym, tętniącym życiem mieście.

Zalety szkoleń BHP

0
Zalety szkoleń BHP

Szkolenie BHP musi przejść każdy pracownik zatrudniony na umowę o pracę. Jednak dużo istotniejsze samego zaświadczenia jest zdobyta przy okazji szkolenia wiedza. Bez niej osoby pracujące w naszej firmie nie mogą w pełni bezpiecznie wykonywać powierzonych im zadań. Jakie zalety posiadają szkolenia BHP?

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Osoby szkolone przez profesjonalną firmę, zajmującą się od lat przygotowywaniem pracowników z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zdobywają przy okazji szkolenia wiele cennych informacji. Szkolenie ma na celu zapoznanie ich z prawidłowym postępowaniem w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia czy nieprawidłowości. Szkolenie z zakresu BHP uświadamia również pracownikom jakie są ich prawa i obowiązki. To dzięki tej wiedzy mogą przystąpić do wykonywania swoich obowiązków bez obaw o uszczerbek na zdrowiu bądź mieniu. Bezpieczne wykonywanie powierzonych zadań to podstawowy obowiązek każdego pracownika. podczas szkolenia z zakresu BHP każdy pracownik zapoznawany jest z różnego rodzaju instrukcjami. Przez lata wypracowano schematy, które pozwalają na uniknięcie wielu trudnych do przewidzenia sytuacji. Pomagają również pracownikom w sprawnym reagowaniu w przypadku wystąpienia zagrożenia.

Wiedza idzie w parze z bezpieczeństwem

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy to jeden z najważniejszych punktów w momencie rozpoczęcia pracy w nowym miejscu. Część osób podchodzi do nich z pewną rezerwą, jednak tylko sumienne przyswojenie wiadomości z zakresu BHP pozwala na właściwą reakcję w momencie zagrożenia. Jeśli w pracy dojdzie do wypadku bądź usterki może nie być czasu na zastanowienie. Dobrze wyszkolony pracownik wie jak reagować i co powinien zrobić w danej sytuacji. Wiedza przyswojona podczas realizacji szkolenia pozwala na minimalizację uszkodzeń czy strat materialnych.

Szkolenie BHP online

Wiele firm, wychodząc na przeciw potrzeb swoich klientów, w ostatnich latach część szkoleń realizuje za pośrednictwem Internetu. To równie dobra metoda j, jak szkolenia stacjonarne. Takie szkolenie może być zrealizowane w dowolnym miejscu i czasie. Pracownik ma możliwość dokładnego zapoznania się z przesłanymi materiałami i analizy wszystkich punktów szkolenia. Dzięki temu uniknąć można różnego typu niedomówień i pomyłek. Szkolenia prowadzone online zapewniają pełen komfort obu stronom. W razie potrzeby kursanci mogą zadać dodatkowe pytania osobom prowadzącym, a szkoleniowcy mogą sprawdzić przyswojoną wiedzę za pośrednictwem testów i pytań otwartych. Takie szkolenie pozwala na realizację wszystkich zagadnień w ciekawy i przystępny sposób.

Higiena pracy

Każdy pracodawca chciałby, żeby jego podwładni byli maksymalnie wydajni. Pełną wydajność i zaangażowanie można osiągnąć dzięki przestrzeganiu wszystkich zasad związanych z higieną pracy. To obustronna korzyść. Podczas szkolenia z zakresu BHP pracownicy są informowani jak powinno wyglądać ich stanowisko pracy, kiedy mają prawo do przerwy czy jak właściwie funkcjonować w strukturach firmy. Ta wiedza jest odpowiedzią na wiele pytań, które zazwyczaj pojawiają się w nowym miejscu pracy. Szkolenie BHP ma na celu wdrożenie pracownika w nowym miejscu oraz poprawę jego komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki temu pracownik chętniej wykona wszystkie powierzone obowiązki oraz będzie w stanie wykonać je rzetelniej bez uszczerbku na zdrowiu. Celem szkolenia BHP jest nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa pracownika podczas wykonywania obowiązków, ale również sprawienie, by w pełnym zdrowiu mógł on wykonywać je przez wiele lat.

Na czym polega technika pomodoro?

0
pomidory

Technika Pomodoro jest to skuteczny i prosty sposób na właściwą organizację pracy lub nauki. Każdy kto chce siedzieć swój czas produktywnie nad danym zagadnieniem powinien spróbować takiej techniki na sobie. Na czym ona polega oraz dlaczego warto ją stosować? Być może okaże się, że będziecie zaskoczeni rezultatami. Sprawdźcie to sami!

Przeczytaj też: https://www.ipo.pl/technika-pomodoro-zrob-wiecej-w-krotszym-czasie/ 

Technika Pomodoro – idealny sposób na organizację pracy

Produktywność wymaga od człowieka dużych pokładów skupienia, a także koncentracji. Skakanie z jednego zadania do drugiego zdecydowanie nie jest dobrym rozwiązaniem. Efektem takiej pracy może być tylko bezsensowny stres, zmęczenie oraz niska jakość prezentowanych wyników. W jaki sposób tego uniknąć? 

Doskonałym rozwiązaniem, które poprawi naszą produktywność może być technika, która zwana jest techniką Pomodoro. Przydaje się ona nie tylko w pracy, ale również w szkole. Na czym polega?

Technika Pomodoro – na czym polega taka technika?

Technika Pomodoro polega na tym, maksymalnie koncentrujemy się na danym zadaniu, a czas staramy się wykorzystać najbardziej intensywnie i robimy sobie w ciągu takiego maratonu skupienia krótkie przerwy.  Dla przykładu pracujemy przez około 20 minut ciągiem, a później robimy sobie 5 minut przerwy. Tak wygląda jedna sesja techniki Pomodoro. Liczba sesji w ciągu pracy nie jest ustalona. Po 4-5 sesjach przychodzi czas na dłuższy odpoczynek trwający np. 20 minut.

Czas, który przeznaczony jest na wykonanie zadania powinniśmy traktować jak święty. W tym momencie powinniśmy skupić się maksymalnie na tym co w danej chwili robimy. Przerwa w pracy oznacza odejście od komputera, czy też telefonu i zrobienie czegoś dla siebie (np. krótki spacer, aby się przewietrzyć lub chwila relaksu przy ulubionej muzyce). Może to być również zjedzenie przekąski czy zrobienie sobie kawy.

Technika ta ma to do siebie, że najlepiej zaczynać ją małymi kroczkami. Na początku powinniśmy zaczynać od jednej sesji na dzień, a z czasem wprowadzić sobie większą ilość sesji. W taki sposób zorganizujemy sobie czas pracy oraz zauważamy korzyści, które płyną z takiego rozwiązania. Być może uda nam się wprowadzić technikę pomodoro w swój codzienny rytuał i stanie się ona dla nas nawykiem.

Zobacz też: http://100dia.pl/polska-z-najnizszym-oprocentowaniem-lokat-w-bankach-w-ue/

Przemieszczanie maszyn – jak odnaleźć profesjonalistę?

0
Przemieszczanie maszyn

Decydując się na przeniesienie firmy lub zmianę jej kompozycji warto przemyśleć wszystko od strony logistycznej jak i funkcjonalnej. Przenoszenie linii produkcyjnych lub ciężkiego sprzętu stanowi nie lada wyzwanie, dlatego warto powierzyć je odpowiedniej firmie, która jest obeznana w tej tematyce. Decydując się na to rozwiązanie warto zwrócić uwagę na profesjonalizm danej działalności, czas jej funkcjonowania oraz opinie poprzednich klientów. Wiele firm istniejących na rynku może niesumiennie wykonywać powierzone zadania, przez co zakład poszukujący tej usługi narażony jest na straty oraz opóźnienia.

Jak znaleźć profesjonalistę?

Znalezienie profesjonalistów może być czasem ciężkim wyzwaniem, dlatego warto zaufać firmie, która od lat pomaga swoim klientom w przeprowadzaniu takich właśnie zmian. Decydując się na takie rozwiązanie, warto zastanowić się również nad relokacją maszyn, która polega na ich montażu, demontażu, transporcie, załadunku oraz rozładunku. Są to bardzo ważne elementy, które mają wpływ na późniejsze funkcjonowanie danej działalności. Przenoszenie maszyn o dużych gabarytach jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, którego powierzenie należy dokładnie przemyśleć. Działalności, które zajmują się tego typu czynnościami nie zawsze posiadają własne wyposażenie umożliwiające przewóz lub rozbiórkę, przez co firma korzystająca z tych usług może ponosić dodatkowe koszty za ich wypożyczenie. Przy wyborze firmy warto zwrócić uwagę na to, co oferują jej przedstawiciele. Częstymi błędami zleceniodawców jest to, że nie zawsze biorą pod uwagę wszystkie konieczne usługi jak i czynności ich dotyczące, dlatego mogą narazić się na dodatkowe koszty i opóźnienia dotyczące przeprowadzki swojej działalności.

Przemieszczanie maszyn

Logistyczne rozplanowanie przekwaterowania swojej firmy jest bardzo ważną opcją, która pozwala na uniknięcie wielu niedogodnień z tym związanych. W czasie, gdy dana działalność będzie zmieniała swoje położenie, dobrym rozwiązaniem jest zaplanować wcześniej układ, który będzie panował w nowym miejscu pracy.

Tekst powstał we współpracy z firmą Investmen.

Lady chłodnicze do Twojego lokalu

0
lady chłodnicze

Posiadasz bar, knajpę, restaurację, sklep lub garmażerkę? Niezależnie od tego, jaki jest profil Twojej działalności, warto szukać sposobów, które przyciągną uwagę klientów jeszcze mocniej. Dzięki temu zarobisz więcej pieniędzy i zaczniesz rozwijać się w odpowiednim kierunku. Czasem najbardziej zaskakujące rozwiązania przynoszą najlepsze rezultaty. Świadczyć mogą o tym lady chłodnicze każdej stacji benzynowej, w których znajdują się różnego rodzaju kanapki i coraz częściej podgrzewane dania, które możemy zjeść na miejscu. Kiedy zatem warto zainwestować w lady chłodnicze i co w nich umieścić, by zainteresowało to klientów?

Komfort eksploatacji

Warto zauważyć, że lady chłodnicze dostępne są zazwyczaj w dwóch wariantach. Pierwszy to asortyment otwierany od przodu i drugi od tyłu. Co to znaczy? Przy pierwszym, klient może sam podejść, otworzyć drzwiczki i wziąć produkt, który go interesuje. W drugiej opcji musi zrobić to pracownik. Chociaż teoretycznie bezpieczeństwo prezentowanych produktów sugeruje nam, że warto korzystać z opcji drugiej, dzięki kamerom i kulturze ludzi śmiało możemy pozwolić sobie na tak zwaną samoobsługę, która jest zwyczajnie szybsza i wygodniejsza.

Lady chłodnicze do piekarni lub cukierni

Lady chłodnicze idealnie sprawdzą się do cukierni i piekarni, ponieważ możemy umieścić je w widocznym miejscu. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wyeksponować najbardziej prestiżowe i najcenniejsze wyroby. Dzięki temu prawdopodobnie uda nam się zachęcić większość klientów do tego, by sięgnęli to te propozycje, chociaż wcale nie mieli początkowo takiego zamiaru.

Lady chłodnicze na stacji benzynowej

Wspominaliśmy już, że lady chłodnicze znajdują się na każdej stacji benzynowej i znajdziemy w nich różnego rodzaju kanapki i sandwicze, które można podgrzewać. Gdy szukasz modelu do takiego miejsca, warto postawić na duże i pojemne urządzenia, które zwyczajnie zaspokoją potrzeby klientów – a jeśli masz biznes w ruchliwym i popularnym miejscu, możesz mieć pewność, że prezentowane dania będą znikać w imponująco szybkim tempie.

Wybierz właściwy model

Czy pojemność i rozmiary to jedyne parametry, na które należy zwrócić uwagę? Oczywiście jest to błędne myślenie, ponieważ kolejnym istotnym aspektem jest między innymi moc lad chłodniczych. To ona w dużej mierze odpowiada również za energooszczędność, która przełoży się na Twoje rachunki. Podjęcie decyzji zakupowej powinno zatem opierać się na podstawie realnych potrzeb, by wykorzystać maksymalny potencjał możliwości samego urządzenia.

Słów kilka o fleksografii

0
Słów kilka o fleksografii

Termin fleksografia wielu z nas może niewiele mówić ze względu na swoją enigmatyczność, ale stykamy się z nią na co dzień – wystarczy pójść do sklepu albo nawet zajrzeć do lodówki czy do szafki w łazience. Chodzi tutaj o technikę drukarską, która wykorzystywana jest na masową skalę do produkcji m.in. opakowań.

Zasady i reguły dotyczące pożyczki przez Internet

0
Zasady i reguły dotyczące pożyczki przez Internet

Brak pieniędzy to powszechny w dzisiejszych czasach problem. Wielu ludzi zmaga się z niedoborem gotówki, które pożądana jest w danym celu. Dla jednych najważniejszym jest zapłacenie rachunków, rozwiniecie własnej firmy, inni za priorytet uważają zakup nowego mieszkania, auta czy wjazd na wakacje. W jaki sposób pozyskać szybko, wygodnie i bez dużych formalności środki na realizację marzeń?

Behawiorysta – ile zarabia?

0
pies

Praca ze zwierzętami może być dla niektórych zajęcia marzeń. W końcu kto nie chciałby zarabiać na pracy przy pomaganiu zwierzętom? W takim zawodzie możemy spełniać się nie tylko przez zarabianie na swojej pasji, ale również przez pomaganie zwierzętom, w których w końcu są słabsze od nas i naszym zadaniem jest opieka nad nim. Jako behawiorysta podpowiadamy też właścicielom pupili w jaki sposób zajmować się swoimi zwierzęciem, a także dajemy im rady dotyczące postępowania z nim. Ile jesteśmy w stanie zarobić pracując na takim stanowisku? Od czego zależy nasze wynagrodzenie? Przekonajmy się!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-behawiorysta/

Ile zarobimy jako behawiorysta?

Na początku wspomnimy nagle aby zostać behawiorysta nie potrzebujemy specjalistycznej szkoły że płacenia za uczelnie wyższe. Jednak nie oznacza to, że kursy czy zdobycie certyfikatów nie są ważne. Uzyskanie takich jest to koszt kilku tysięcy zł. Jest to jednak dobra inwestycja w przyszłość. Wydanie pieniędzy na potwierdzenie zdobytych przez nas umiejętności może nam bardzo pomóc na rynku pracy oraz zadecydować o tym, czy właściciele zwierząt zechcą powierzyć los swoich pupili w nasze ręce. Ile jesteśmy w stanie zarobić na takim stanowisku? Doświadczeni behawioryści biorą od 50 do 100 zł za samą konsultacje wykonaną przez internet. Jeszcze droższe są spotkania indywidualne ze zwierzętami i ich właścicielami. Jednorazowe spotkanie jest to koszt od 100 do 200 zł za jedną wizytę. Jeżeli zdobędziemy renomę i rozgłos możemy naprawdę sporo zarobić.

Od czego zależą takie stawki?

Takie kwoty uzależnione są i miejscowości oraz konieczności dojazdu do pracodawcy. Jedno spotkanie może trwać około godziny z tym że praca to 100-200 zł za godzinę. Są to ogromne kwoty, zwłaszcza że nie musimy odbywać nawet studiów czy ukończyć specjalnej szkoły, aby zostać behawiorysta. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że da się komfortowo żyć prowadząc jedynie praktykę behawiorysty. Musimy liczyć się z wieloma wymagającymi sytuacjami takiej pracy. Z pewnością musimy dobrze radzić sobie z rozwiązywaniem problemów oraz komunikacją z ludźmi i zwierzętami.

Zobacz też: http://100dia.pl/fryzjer-jak-wygladaja-jego-zarobki/

ZOBACZ TEŻ